Svečani prijem prvašića

U ponedjeljak, 4. rujna 2017. godine,  na buzetskom području su po prvi puta prvašići sjeli u školske klupe (61 prvašić).

Za prvašiće u matičnoj školi u Buzetu u 18 sati priređen je svečani prijem uz prigodni program koji su pripremili pjevači Malog velikog mikrofona, ritmička skupina učenica trećih razreda, te pijanistica Leonarda Frantal i violinistica Emily Radović.

Nakon što je ravnateljica Jadranka Bartolić Muzica novim učenicima zaželjela dobrodošlicu te pročitala pismo koje su napisale tete iz vrtića, učiteljice Jasna Mik i Sanja Krulčić su povele prvašiće u svoje učionice. Uslijedilo je kratko upoznavanje. U međuvremenu su učiteljice Tea Marmilić i Ivana Matković kratko razgovarala s roditeljima djece koja će pohađati produženi boravak.

Prvi dan u Roču i Vrhu  prvašići su proveli u školskim klupama radno. U svim područnim školama OŠ „Vazmoslav Gržalja“ učenici prvih razreda su dio kombiniranih odjela i nastava je započela odmah.

objavio: Željka Marinković   datum: 4. 9. 2017.