SVJETSKI DAN UČITELJA

U petak, 5. listopada 2018. učitelji su svečanim primanjem u Dječjem vrtiću "Grdelin" obilježili svoj dan.

Povezana slika

Prigodnim govorima gradonačelnik Siniša Žulić i ravnateljica Dječjeg vrtića Silvana Pavletić, istaknuli su važnost uloge prosvjetnih djelatnika u odgoju i obrazovanju mladih naraštaja, napomenuvši kako ovaj plemenit posao učitelji savjesno obavljaju prvenstveno zahvaljujući svom velikom entuzijazmu.
U ime gradonačelnika Siniše Žulića, dogradonačelnica Ana Pernić uručila je prigodna priznanja učiteljima koji u ovoj školskoj godini ostvaruju jubilej rada u nastavi. Za 35 godina predanog i odgovornog rada nagrađena je Mirjana Krbavčić, za 25 godina Sanja Krulčić, a za 20 godina Sandra Bartolić Vugrinec i Lorena Prodan. Svim "jubilarcima" srdačno čestitamo i želimo uspješan nastavak rada s mladim ljudima u njihovom pravilnom usmjeravanju ka stvaranju kvalitetne budućnosti.

objavio: Mateja Činko   datum: 9. 10. 2018.