Obavijest o online nastavi

Obavještavamo sve učenike i roditelje da od sutra, 13. ožujka 2020. godine do daljnjega, zbog mjera opreza i prema odluci Vlade RH, nema nastave u školama Istarske županije.

Za učenike nižih razreda nastava će se odvijati putem televizijskog programa HRT3 od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. godine te uključivanjem roditelja po razrednim odjelima u virtualne grupe. Detaljnije obavijesti o ovome roditelji će dobiti već uhodanim načinom od svojih razrednika.

Za učenike viših razreda nastava će biti organizirana na daljinu tj. online. Poveznice na virtualnu učionicu svakog pojedinog razreda bit će objavljene na školskoj mrežnoj stranici. Zbog organizacije rada u virtualnim učionicama potrebno je da se učenici od 5. do 8. razreda, koji to do sada nisu učinili, DANAS prijave u sustav Office365 sa svojim korisničkim podacima (ime.prezime@skole.hr + lozinka) kako bi ih školski administratori i razrednici mogli dodati u njihov razred.

Upute kako to učiniti nalaze se ovdje.

Virtualne učionice i virtualna zbornica funkcionirat će u aplikaciji Microsoft Teams.

U slučaju teškoća prilikom prve prijave u aplikaciju možete kontaktirati administratora: mateja.cinko@skole.hr .

Molimo vas da i dalje pratite naše stranice te ostanete u kontaktu s razrednicima.

objavio: Administrator   datum: 12. 3. 2020.