OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE RAZREDNE NASTAVE

U skladu s uvođenjem on-line nastave odnosno nastave na daljinu, Ministarstvo znanosti i obrazovanja u suradnji s Hrvatskom radiotelevizijom na 3. programu HRT za učenike razredne nastave organizirat će nastavu prema kurikulumima i nastavnim programima svaki dan u programu pod nazivom ŠKOLA NA TREĆEM u sljedećim terminima:

1. razred 8 – 10 sati
2. razred 10 – 12:30 sati
3. razred 13 – 16 sati
4. razred 16 – 19 sati

Nastava će se održavati 3 do 4 školska sata prema rasporedu koji će se objavljivati na mrežnoj i fb stranici  Škole.

Učenici su obvezni pratiti program namijenjen za svoj razred u predviđenom terminu.

Za kontakt i suradnju s roditeljima otvorene su posebne adrese elektronske pošte o čemu će razrednici obavijestiti roditelje te će održavati redovitu komunikaciju.

Pozivamo  roditelje na suradnju i razumijevanje te na kontinuirano praćenje obavijesti na mrežnoj i fb stranici Škole.

objavio: Željka Marinković   datum: 13. 3. 2020.