NOVOSTI VEZANE UZ OCJENJIVANJE

Poštovani roditelji!

Pri kraju smo četvrtog tjedna nastave na daljinu te bismo vam još jednom  htjeli zahvaliti na dosadašnjoj suradnji, razumijevanju i podršci koju nam pružate tijekom cijelog ovog razdoblja.

Ujedno vas želimo izvijestiti da nakon uskršnjih blagdana krećemo s vrednovanjem i ocjenjivanjem učenika prema Uputama za vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu koje je objavilo Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Okvirni vremenik provjera viših razreda bit će objavljen u eDneviku i razrednim virtualnim učionicama. Nakon uskršnjih blagdana nastava počinje u utorak, 14. travnja 2020.g.

Cijeli tekst Uputa možete pročitati na sljedećoj poveznici:

Vjerujemo da ćemo i nadalje kvalitetno surađivati unatoč izvanrednoj situaciji te uz uzajamno razumijevanje ostvariti uspjehe na obostrano zadovoljstvo učenika roditelja i učitelja.

Koristimo priliku da vam se zahvalimo na izuzetnom odazivu pri ispunjavanju Upitnika za roditelje "Nastava na daljinu". Uvijek nam je drago čuti mišljenje roditelja, a u ovoj posebnoj situaciji nam je to izuzetno važno kako bismo znali idemo li dobrim putem i što možemo poboljšati. Hvala vam na tome!

O rezultatima upitnika, ali i novim smjernicama koje ćemo dogovoriti u našoj virtualnoj školi, upoznat ćemo vas putem mrežne i fb stranice Škole.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

želimo vam sretan i blagoslovljen Usrks!

Ostanite doma i ostanite zdravi!

objavio: Administrator   datum: 8. 4. 2020.