NOVOSTI VEZANE UZ EVENTUALNO ORGANIZIRANJE NASTAVE

OD 11. SVIBNJA 2020. ZA UČENIKE OD 1. DO 4. RAZREDA

Poštovani roditelji učenika od 1. do 4. razreda!

Vjerujemo da ste već pročitali Preporuke koje je objavilo naše Ministarstvo (nalaze se u prethodnoj obavijesti na našoj mrežnoj stranici), a koje se odnose na organizaciju rada u razrednoj nastavi. Iz tog dokumenta izdvajamo  NAGLASKE ZA RODITELJE na temelju kojih biste trebali odlučiti možete li svoju djecu poslati u školu od 11. svibnja. Svoju odluku o tome trebate javiti svojim razrednicima do ponedjeljka, 4. svibnja do 12 sati.

Kada budemo imali informaciju koliko učenika i u kojim razrednim odjelima udovoljava uvjetima sadržanima u Uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, organizirat ćemo nastavu te vas o detaljima obavijestiti putem naše mrežne stranice.

S tim u vezi objavljujemo Epidemiološke mjere za djecu i roditelje koje će vrijediti u školi u slučaju da bude potrebno organizirati nastavu. Iste mjere su sastavni dio pisane izjave koju roditelji učenika trebaju potpisati ukoliko žele da im dijete nastavu pohađa u školi.

IZJAVA RODITELJA (<-- preuzmi)

Roditelji, čije dijete ispunjava propisane uvjete i koji su se odlučili da njihovo dijete od 11. svibnja pohađa nastavu u školi, trebaju potpisanu izjavu predati NAJKASNIJE DO SRIJEDE, 6. SVIBNJA 2020. GODINE DO 12 SATI.

Potpisanu izjavu moguće je dostaviti na sljedeća tri načina:

- Osobno donijeti isprintanu i potpisanu izjavu u matičnu školu u Buzetu u vremenu od 8 do 12 sati (na samom ulazu, ne ulaziti u školu!)

- Isprintati i potpisati izjavu te ju skenirati ili fotografirati i poslati na e-mail ured@os-vgrzalja-buzet.skole.hr

- Ispuniti izjavu na ulazu u školu prilikom osobnog dolaska.

Samo potpisane izjave koje su predane u navedenom roku smatrat će se valjanom prijavom za nastavu od 11. svibnja u školi.

objavio: Administrator   datum: 2. 5. 2020.