Anketa o korištenju usluge produženog boravka u novoj školskoj godini

Dragi roditelji!

Zbog uvjeta u kojima trenutno radimo molimo vas da putem sljedeće poveznice: Anketa o produženom boravku izrazite svoju namjeru o korištenju usluge produženog boravka u školskoj 2020./2021. godini.

Anketa je namijenjena svim roditeljima učenika 1., 2. i 3. razreda naše škole (i matične i područnih škola), a odgovori dobiveni putem ove ankete koristit će se isključivo u svrhu planiranja i organizacije rada u novoj školskoj godini. Molimo vas da ispunite anketu bez obzira hoće li vaše dijete pohađati PB ili ne, jer na taj način potvrđujete da ste dobili informaciju.

Hvala!

Kratki podsjetnik o radu produženog boravka u našoj školi:

Uslugu produženog boravka mogu koristiti učenici nižih razreda u vremenu od završetka redovne nastave do 16 sati. TIjekom produženog boravka učenici sudjeluju u aktivnostima koje se unaprijed planiraju, a rad je koncipiran na sljedeći način:

- od 11.45 do 13 (cca) - aktivnosti na otvorenom, šetnje, kreativne aktivnosti, (INA i IŠA za one učenike kojih ih pohađaju)

- od 13 do 13.45 - RUČAK (predjelo, glavno jelo, desert)

- od 13.45. do 14.15 - rad na projektima, obilježavanje važnih datuma, pripreme za priredbe, kreativne aktivnosti

- od 14.15 do 15.30 - ponavljanje gradiva, pisanje DZ, listići za uvježbavnje gradiva

- od 15.30 do 16 sati - slobodno vrijeme (igre u učionici ili na otvorenom, društvene igre...)

CIJENA PRODUŽENOG BORAVKA

Produženi boravak u našoj školi velikim dijelom sufinancira Grad Buzet, a jedan

dio troškova snose sami roditelji, i to: fiksni mjesečni iznos koji trenutno iznosi  100 kuna te cijenu ručka (trenutno 14 kuna dnevno).

objavio: Zdravka Teklić   datum: 11. 5. 2020.