VEZANO UZ POVRATAK U ŠKOLU...

U ponedjeljak, 25. svibnja 2020. godine učenici će ponovno biti u školskim klupama. Nastava će se odvijati prema uobičajenom rasporedu zvona što znači da je početak nastave u matičnoj školi u Buzetu u 8.10, u PŠ Roč i PŠ Lanišće u 8.15 te u školi PŠ Vrh u 7.45 sati.

Radi organizacije rada u školi i prijevoza učenika, roditelji su se izjasnili o dolasku djece u školu od ponedjeljka, 25. svibnja, pa je tako očekivani broj djece prema razredima sljedeći:

Prije dolaska u školu roditelji su dužni svako jutro svom djetetu izmjeriti temperaturu, a podatak o tome (razinu svoje temperature) dijete će prenijeti učiteljici prilikom dolaska u školu.

Za sve korisnike školske kuhinje od ponedjeljka je osiguran obrok (marenda ujutro i ručak za učenike koji su na Produženom boravku). Produženi boravak će svakako biti organiziran, ali će grupe biti prilagođene broju učenika koji su na nastavi i koji su se izjasnili za korištenje Produženog boravka.

Roditelji ne mogu ulaziti u školsku zgradu te, u slučaju potrebe, mogu kontaktirati razrednu učiteljicu ili spremačicu na ulazu u školu.

Prilikom dolaska po dijete na Produženom boravku roditelj treba telefonom kontaktirati učiteljicu koja će potom dijete uputiti prema izlazu iz škole.

Linije prijevoza su ponegdje izmijenjene te će u ponedjeljak raspored vožnje izgledati ovako: (svim linijama je polazak u isto vrijeme kao i ranije tijekom nastavne godine, a povratak je u 12.45)

1. Autobusna linija Autotrans: Prodani–Krušvari-Buzet

2. Autobusna linija Volte: Kozari–Sv. Donat–Sovinjak–Buzet

3. Autobusna linija Fils: Karojba–Livade–Buzet

Školski kombiji će voziti sljedeće linije:

1. Veli Mlun – Buzet

2. Strana–Sv. Ivan–Selca–Buzet

3. Črnci–Škuljari–Štrped–Buzet

4. Rumeni-Buzet

O jutarnjim polascima kombija za svaki pojedini punkt roditelji će dobiti obavijest od razrednih učiteljica.

Roditelji koji se do sada nisu izjasnili da će njihova djeca ići od ponedjeljka u školu, mogu promijeniti svoju odluku pa djeca mogu od utorka (26. svibnja) krenuti u školu. Prije toga se trebaju javiti učiteljici, a ukoliko će učenik koristiti organizirani prijevoz ili uslugu produženog boravka, trebaju se javiti i ravnateljici (091/2662666).

Važno je napomenuti da će razredne učiteljice, po potrebi, još samo sljedeći tjedan izvoditi nastavu na daljinu, ali u sažetom obliku usklađenom s programom „Škola na trećem” (HRT3).

Veselimo se ponovnom druženju u školskim klupama!

Poruka iz Produženog boravka:

objavio: Zdravka Teklić   datum: 22. 5. 2020.