preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 

 

Dobro došli na stranicu ŠSD-a! laugh

                                             

 

 

 

Prva disciplina- SPRINT na 30 i 60 metara

1. Borna Greblo 6.b 10 bodova
Ž 5. i 6. razred
2. Melisa Mešić 6.a 9 bodova
3. Ivana Flego 5.b 8 bodova
4. Lea Nežić 6.b 7 bodova
5. Alesia Nežić 6.b 6 bodova
6. Kristina Kutličić 5.a 5 bodova
7. Iva Katarinčić 6.b 4  boda
8. Martina Vižintin 6.a 3 boda
9. Nina Delić 5.a 2 boda
10. Katrin Mraković 6.a 1 bod

 

1. Emili Vivoda 7.a 10 bodova
Ž 7. i 8. razred
2. Nikol Šestan 8.b 9 bodova
3. Ela Mandalenić 8.a 8 bodova
4. Samanta Draščić 7.b 7 bodova
5. Martina Černeka 7. Vrh 6 bodova
6. Anamaria Radić 8.b 5 bodova
7. Korina Zugan 7.b 4 boda
8. Matea Petohleb 7.b 3 boda
9. Ivona Flego 8.a 2 boda
10. Anna Maria Šterpin 7.b 1 bod
1. Petar Tomišić 6.b 10 bodova


M 5. i 6. razred
2. Leonardo Ošo 5.b 9 bodova
3. Stefan Jakac 6.b 8 bodova
4. Jure Černeka 6.a 7 bodova
5. Ervin Muminović 6.a 6 bodova
6. Ivan Bazina 6.b 5 bodova
7. Elijan Jerman 6.b 4 boda
8. Luka Krulčić 6.b 3 boda
9. Mikele Moferdin 5.b 2 boda
10. Marin Gržinić 5.a 1 bod

 

1. Leo Fabijančić 8.a 10 bodova
M 7. i 8. razred
2. Elvis Marinac 8.b 9 bodova
3. Tin Majcan 8.b 8 bodova
4. Mateo Prelac 7.b 7 bodova
5. Nino Belac 7.a 6 bodova
6. Adnan Halilović 8.b 5 bodova
7. Rok Božić 8.a 4 boda
8. Luka Petković 7.b 3 boda
9. Amel Ibrahimović 7.b 2 boda

 

Natjecanju u sprintu je pristupilo 83 natjecatelja. POHVALA SVIM NATJECATELJIMA! wink

Sljedeće discipline su: - trčanje na 400 metara

                                    - štafeta 4x400 metara

 

                                                                                                                 Biserka Juretić TZK

                                                                                                      Objavile: Kristina Šupak i Iva Brkić

 

 

Druga disciplina- TRČANJE na 400 metara

1. Iva 6.b 10 bodova
Ž 5. i 6. razred
2. Martina S. 6.a 9 bodova
3. Borna 6.b 8 bodova
4. Aurora 5.a 7 bodova
5. Lea 6.b 6 bodova
6. Melisa 6.a 5 bodova
7. Erika 6.a 4 bodova
8. Alesia 6.b 3 bodova
9. Ivana 5.b 2 boda
10. Katrin 6.a 1 bod
1. Emili 7.a 10 bodova


Ž 7. i 8. razred
2. Nikol 8.b 9 bodova
3. Martina VRH 8 bodova
4. Anamaria 8.b 7 bodova
5. Korina 7.b 6 bodova
6. Samanta 7.b 5 bodova
7. Tea 8.a 4 boda
8. Matea 7.b 3 boda
9. Barbara VRH 2 boda
10. Martina 8.a 1 bod


M 5. i 6. razred
1. Ervin 6.a 10 bodova
2. Jure 6.a 9 bodova
3. Ivan 6.b 8 bodova
4. Karlo 6.a 7 bodova
5. Leonardo 5.b 6 bodova
6. Elian 6.b 5 bodova
7. Sven 5.b 4 boda
8. Noell 6.b 3 boda
9. Mikele 5.b 2 boda
10. Marko 5.a 1 bod


M 7. i 8. razred
1. Elvis 8.b 10 bodova
2. Leo 8.a 9 bodova
3. Tin 8.b 8 bodova
4. Luka 7.b 7 bodova
5. Marin VRH 6 bodova
6. Dorijan VRH 6 bodova
7. Adnan 8.b 6 bodova

 

Natjecanju je pristupilo 70 natjecatelja. POHVALA SVIM UČESNICIMA!

Sljedeća disciplina je:  - štafeta 4x400 

                                                                                                             Biserka Juretić TZK

                                                                                                   Objavila: Kristina Šupak

 

Treća disciplina- ŠTAFETA 4 x 400

1. Borna 6.b 28 bodova
Ž 5. i 6. razred
2. Iva 6.b 24 boda
3. Lea 6.b 22 boda
4. Alesia 6.b 19 bodova
5. Martina S. 6.a 18 bodova
6. Aurora 5.a 15 bodova
7. Melisa 6.a 14 bodova
8. Kristina 5.a 13 bodova
9. Erika 6.a 13 bodova
10. Martina V. 6.a 12 bodova
11. Katrin 6.a 10 bodova
12. Ivana 5.b 10 bodova
13. Nina 5.a 8 bodova
14. Katarina 5.a 8 bodova
1. Emili 7.a 28 bodova


Ž 7. i 8. razred
2. Nikol 8.b 27 bodova
3. Samanta 7.b 22 boda
4. Martina VRH 21 bod
5. Anamaria 8.b 21 bod
6. Korina 7.b 20 bodova
7. Matea 7.b 16 bodova
8. Ela 8.a 14 bodova
9. Tea 8.a 10 bodova
10. Tina 7.b 10 bodova
11. Melisa 8.b 9 bodova
11. Barbara VRH 9 bodova
12. Karen 8.b 9 bodova
13. Elma 7.b 8 bodova
14. Ela 7.a 8 bodova
15. Lucia Ž. 7.a 8 bodova
16. Tina VRH 7 bodova
17. Katarina VRH 7 bodova
18. Stela 8.a 5 bodova
19. Matea 8.a 5 bodova
20. Leana 8.a 5 bodova
21. Lea 8.a 5 bodova
22. Anna Maria 7.b 1 bod
1. Ervin 6.a 26 bodova


M 5. i 6. razred
2. Jure 6.a 26 bodova
3. Ivan 6.a 22 boda
4. Leonardo 5.b 22 boda
5. Petar 6.b 19 bodova
6. Elian 6.b 18 bodova
7. Stefan 6.b 17 bodova
8. Karlo 6.a 15 bodova
9. Sven 5.b 11 bodova
10. Luka K. 5.b 11 bodova
11. Noell 6.b 11 bodova
12. Dado 6.a 10 bodova
13. Antonio 6.a 10 bodova
14. Elian 5.b 7 bodova
15. Marko 5.a 7 bodova
16. Alex 5.b 7 bodova
17. Renato 5.a 6 bodova
18. Karlo 5.a 6 bodova
19. Mikele 5.b 4 boda
1. Elvis 8.b 29 bodova


M 7. i 8. razred
2. Tin 8.b 26 bodova
3. Adnan 8.b 21 bod
4. Leo 8.a 19 bodova
5. Luka 7.b 18 bodova
6. Mateo 7.b 15 bodova
7. Marin VRH 15 bodova
8. Dorijan VRH 15 bodova
9. Rok 8.a 11 bodova
10. Amel 7.b 10 bodova
11. Jakov 8.b 10 bodova
12. Kristijan VRH 9 bodova
13. Dominik 7.b 8 bodova
14. Luka 8.a 7 bodova
15. David 8.a 7 bodova
16. Mate 8.b 7 bodova
17. Nino 7.a 6 bodova

 

 Ukupan broj sudionika je 82. Čestitamo! smiley           

 Sljedeća disciplina je ples!   

                                                                                                              Biserka Juretić TZK

                                                                                                      Objavila: Kristina Šupak   

 

Četvrta disciplina- PLES      

1. Iva 6.b 69 bodova
Ž 5. i 6. razred
2. Dina 5.b 50 bodova
3. Lea 6.b 42 boda
4. Anamarija 6.a 40 bodova
5. Ivana 5.b 40 bodova
6. Karla 5.b 35 bodova
7. Borna 6.b 28 bodova
8. Monika 6.b 25 bodova
9. Katrin 6.a 25 bodova
10. Alesia 6.b 19 bodova
11. Katarina 5.a 18 bodova
12. Martina S. 6.a 18 bodova
13. Aurora 5.a 15 bodova
14. Melisa 6.a 14 bodova
15. Kristina 5.a 13 bodova
16. Erika 6.a 13 bodova
17. Martina V. 6.a 12 bodova
18. Nina 5.a 8 bodova
19. Ana 5.b 5 bodova
1. Nikol 8.b  


Ž 7. i 8. razred
2. Emili 7.a  
3. Antonela 8.b  
4. Stela 8.a  
5. Melisa 8.b  
6. Klaudia 7.b  
7. Elma 7.b  
8. Samanta 7.b  
9. Martina VRH  
10. Anamaria 8.b  
11. Korina 7.b  
12. Stephany 7.a  
13. Lucia Ž. 7.a  
14. Matea 7.b  
15. Ela 8.a  
16. Tea 8.a  
17. Tina 7.b  
18. Barbara VRH  
19. Karen 8.b  
20. Ela 7.a  
21. Tina VRH  
22. Katarina VRH  
23. Ramona 7.a  
24. Matea 8.a  
25. Leana 8.a  
26. Anna Maria 7.b  

  

1. Leonardo 5.b 72 boda
M 5. i 6. razred
2. Noell 6.b 56 bodova
3. Sven 5.b 46 bodova
4. Stefan 6.b 42 boda
5. Tibor 6.a 40 bodova
6. Elian 6.b 38 bodova
7. Elian 5.b 37 bodova
8. Karlo 6.a 30 bodova
9. Ervin 6.a 26 bodova
10. Jure 6.a 26 bodova
11. Ivan 6.b 22 boda
12. Petar 6.b 19 bodova
13. Luka K. 5.b 11 bodova
14. Goran 5.a 10 bodova
15. Dado 6.a 10 bodova
16. Antonio 6.a 10 bodova
17. Marko 5.a 7 bodova
18. Alex 5.b 7 bodova
19. Renato 5.a 6 bodova
20. Karlo 5.a 6 bodova
21. Ernest 5.b 5 bodova
22. Mikele 5.b 4 boda

  

1. Elvis 8.b 74 boda
M 7. i 8. razred
2. Tin 8.b 61 bod
3. Rok 8.a 61 bod
4. Leo 8.a 59 bodova
5. Mateo 7.b 40 bodova
6. Petar 7.a 30 bodova
7. Dominik 7.b 23 boda
8. Adnan 8.b 21 bod
9. Loren 7.a 20 bodova
10. Luka 7.b 18 bodova
11. Marin VRH 15 bodova
12. Dorijan VRH 15 bodova
13. Amel 7.b 10 bodova
14. Deni 7.a 10 bodova
15. Jakov 8.b 10 bodova
16. Kristijan VRH 9 bodova
17. Luka 8.a 7 bodova
18. David 8.a 7 bodova
19. Mate 8.b 7 bodova
20. Nino 7.a 6 bodova
21. Armin 7.a 5 bodova

  

  

Broj para Razred Imena Ukupni broj bodova
Parovi- 5. i 6. razred
3 5.b Dina i Leonardo 60
21 6.b Iva i Noell 54
17 6.a Tibor i Anamaria 42
2 5.b Karla i Sven 41
4 5.b Ivana i Elijan 36
25 6.b Monika i Stefan 25
24 6.b Lea i Elian 22
20 6.a Karlo i Katrin 20
7 5.a Katarina i Goran 15
1 5.b Ana i Ernest 15
Broj para Razred Imena Ukupni broj bodova


Parovi- 7. i 8. razred
14 8.a Antonela i Rok 57
49 8.b Nikol i Elvis 50
38 8.a Stela i Leo 40
48 8.b Melisa i Tin 40
31 7.a Emili i Petar 38
37 7.b Klaudia i Mateo 33
28 7.a Stephany i Loren 25
36 7.b Elma i Dominik 21
30 7.a Lucia Ž. i Deni 16
33 7.a Ramona i Armin 10

 

U natjecanju u plesu sudjelovalo je 94 učenika tj. 47 parova. SVIMA ISKRENE ČESTITKE! laugh

Sljedeća disciplina je plivanje!  

                                                                                                           Biserka Juretić TZK               

                      

Objavila: Kristina Šupak

 

Peta disciplina- PLIVANJE

Poredak:                                                  

Ž 5. i 6. razred
1. Iva 6.b 77 bodova
2. Dina 5.b 56 bodova
3. Anamarija 6.a 50 bodova
4. Lea 6.b 42 boda
5. Ivana 5.b 40 bodova
6. Borna 6.b 37 bodova
7. Karla 5.b 35 bodova
8. Katrin 6.a 32 boda
9. Monika 6.b 25 bodova
10. Alesia 6.b 19 bodova
11. Katarina 5.a 18 bodova
12. Martina S. 6.a 18 bodova
13. Aurora 5.a 15 bodova
14. Melisa 6.a 14 bodova
15. Kristina 5.a 13 bodova
16.  Erika 6.a 13 bodova
17. Martina V. 6.a 12 bodova
18. Nina 5.a 8 bodova
19. Ana 5.b 5 bodova
20. Beattrice 5.b 5 bodova

 

Ž 7. i 8. razred
1. Nikol 8.b 76 bodova
2. Emili 7.a 67 bodova
3. Antonela 8.b 50 bodova
4. Stela 8.a 45 bodova
5. Melisa 8.b 44 boda
6. Klaudia 7.b 25 bodova
7. Samanta 7.b 25 bodova
8. Korina 7.b 25 bodova
9. Matea 7.b 23 boda
10. Elma 7.b 23 boda
11. Martina VRH 21 bod
12. Anamaria 8.b 21 bod
13. Stephany 7.a 20 bodova
14. Lucia Ž. 7.a 18 bodova
15. Tea 8.a 16 bodova
16. Ela 8.a 18 bodova
17. Ramona 7.a 13 bodova
18. Tina 7.b 10 bodova
19. Barbara VRH 9 bodova
20. Karen 8.b 9 bodova
21. Tina VRH 7 bodova
22. Katarina VRH 7 bodova
23. Matea 8.a 5 bodova
24. Leana 8.a 5 bodova
25. Anna Maria 7.b 1 bod

 

M 5. i 6. razred
1. Leonardo 5.b 79 bodova
2. Noell 6.b 64 boda
3. Sven 5.b 47 bodova
4. Stefan 6.b 42 boda
5. Tibor 6.a 40 bodova
6. Elian 6.b 38 bodova
7. Elian 5.b 37 bodova
8. Jure 6.a 36 bodova
9. Ervin 6.a 35 bodova
10. Karlo 6.a 31 bod
11. Ivan 6.b 28 bodova
12. Petar 6.b 19 bodova
13. Luka K. 5.b 11 bodova
14. Goran 5.a 10 bodova
15. Dado 6.a 10 bodova
16. Antonio 6.a 10 bodova
17. Marko 5.a 7 bodova
18. Alex 5.b 7 bodova
19. Renato 5.a 6 bodova
20. Karlo 5.a 6 bodova
21. Ernest 5.b 5 bodova
22. Mikele 5.b 4 boda

 

M 7. i 8. razred
1. Elvis 8.b 83 boda
2. Tin 8.b 69 bodova
3. Rok 8.a 61 bod
4. Leo 8.a 59 bodova
5. Mateo 7.b 40 bodova
6. Petar 7.a 30 bodova
7. Dominik 7.b 23 boda
8. Adnan 8.b 21 bod
9. Loren 7.a 20 bodova
10. Luka 7.b 18 bodova
11. Marin VRH 15 bodova
12. Dorijan VRH 15 bodova
13. Tom 7.b 10 bodova
14. Amel 7.b 10 bodova
15. Deni 7.a 10 bodova
16. Jakov 8.b 10 bodova
17. Kristijan VRH 9 bodova
18. Luka 8.a 7 bodova
19. David 8.a 7 bodova
20. Mate 8.b 7 bodova
21. Nino 7.a 6 bodova
22. Armin 7.a 5 bodova

 

Rezultati:

Ž 5. i 6. razred
1. Anamarija Guzijan 6.a 10 bodova
2. Borna Greblo 6.b 9 bodova
3. Iva Katarinčić 6.b 8 bodova
4. Katrin Mraković 6.a 7 bodova
5. Dina Bartolić 5.b 6 bodova
6. Beattrice Paladin 5.b 5 bodova

 

Ž 7. i 8. razred
1. Ela Pahor 7.a 10 bodova
2. Emili Vivoda 7.a 9 bodova
3. Ramona Franolić 7.a 8 bodova
4. Matea Petohleb 7.b 7 bodova
5. Tea Jakobović 8.a 6 bodova
6. Korina Zugan 7.b 5 bodova
7. Nikol Šestan 8.b 4 boda
8. Samanta Draščić 7.b 3 boda

 

M 5. i 6. razred
1. Jure Černeha 6.a 10 bodova
2. Ervin Muminović 6.a 9 bodova
3. Noell Paladin 6.b 8 bodova
4. Leonardo Ošo 5.b 7 bodova
5. Ivan Bazina 6.b 6 bodova
6. Karlo Zlatić 6.a 1 bod
7. Sven Marmilić 5.b 1 bod

 

M 7. i 8. razred
1. Tom Has 7.b 10 bodova
2. Elvis Marinac 8.b 9 bodova
3. Tin Majcan 8.b 8 bodova

  

U natjecanje se uključilo 23 učenika. Svim sudionicima čestitamo! wink     

Sljedeća disciplina je: 

RITMIČKA GIMNASTIKA - TRAKA

BACANJE LOPTICE U DALJ

Biserka Juretić TZK

Objavila: Kristina Šupak

 

Šesta disciplina- RITMIČKA GIMNASTIKA(TRAKA)

 

Rezultati:

Ž 5. - 8. razred
Redni broj Poredak nastupa ekipa Ukupna ocjena Poredak mjesta Bodovi
1. 8.b 23,5 9. mjesto 1 bod
2. 5.a 28,5 5. mjesto 5 bodova
3. 7.b 26,5 6. mjesto 4 boda
4. 6.a 24,5 8. mjesto 2 boda
5. 6.b 35,5 3. mjesto 7 bodova
6. VRH (7. i 8.) 25,5 7. mjesto 3 boda
7. 7.a 36,0 2. mjesto 8 bodova
8. 8.a 39,5 1. mjesto 9 bodova
9. 5.b 31,0 4. mjesto 6 bodova

 

Poredak:

Ž 5. i 6. razred
1. Iva Katarinčić 6.b 84 boda
2. Dina Bartolić 5.b 62 boda
3. Anamarija Guzijan 6.a 52 boda
4. Lea Nežić 6.b 49 bodova
5. Ivana Flego 5.b 46 bodova
6. Borna Greblo 6.b 44 boda
7. Karla Havić 5.b 41 bod
8. Katrin Mraković 6.a 34 boda
9. Monica Schergat 6.b 32 boda
10. Alesia Nežić 6.b 26 bodova
11. Katarina Benčić 5.a 23 boda
12. Martina Sirotić 6.a 20 bodova
13. Aurora Krbavčić 5.a 20 bodova
14. Kristina Kutličić 5.a 18 bodova
15. Melisa Mešić 6.a 16 bodova
16. Erika Sirotić 6.a 15 bodova
17. Martina Vivoda 6.a 14 bodova
18. Nina Delić 5.a 13 bodova
19. Ana Totman 5.b 11 bodova
20. Beattrice Paladin 5.b 11 bodova

 

Ž 7. i 8. razred
1. Nikol Šestan 8.b 77 bodova
2. Emili Vivoda 7.a 75 bodova
3. Stela Cerovac 8.a 54 boda
4. Antonela Buterin 8.b 51 bod
5. Melisa Vodopija 8.b 45 bodova
6. Klaudia Pernić 7.b 29 bodova
7. Samanta Draščić 7.b 29 bodova
8. Korina Zugan 7.b 29 bodova
9. Stephany Rupena- Černeka 7.a 28 bodova
10. Matea Petohleb 7.b 27 bodova
11. Elma Muratagić 7.b 27 bodova
12. Tea Jakobović 8.a 27 bodova
13. Ela Mandalenić 8.a 27 bodova
14. Lucia Žigante 7.a 26 bodova
15. Ela Pahor 7.a 26 bodova
16. Martina Černeka VRH 24 boda
17. Anamarija Radić 8.b 22 boda
18. Ramona Franolić 7.a 21 bod
19. Tina Vivoda 7.b 14 bodova
20. Matea Vidaković 8.a 14 bodova
21. Leana Vratović 8.a 14 bodova
22. Barbara Brženda VRH 12 bodova
23. Karen Nežić 8.b 10 bodova
24. Tina Fabijančić VRH 10 bodova
25. Katarina Muzica VRH 10 bodova
26. Anna Marija Šterpin 7.b 5 bodova

 

Natjecanju koje se održalo 3. svibnja 2013. godine u Sportskoj dvorani pristupilo je 100 učenica. Svima velike čestitke! Bile ste odlične! smiley

Sljedeće discipline su:

- bacanje loptice u dalj

- olimpijski kviz

Biserka Juretić TZK

Objavila: Kristina Šupak

 

Šesta disciplina- BACANJE LOPTICE U DALJ IZ MJESTA

 

Rezultati: 

M 5. i 6. razred
1. Karlo Zlatić 6.a 36,80 10 bodova
2. Ervin Muminović 6.a 36,60 9 bodova
3. Leonardo Ošo 5.b 36,10 8 bodova
4. Jure Černeha 6.b 34,80 7 bodova
5. Tibor Totman 6.a 34,25 6 bodova
6. Stefan Jakac 6.b 34,20 5 bodova
7. Petar Tomišić 6.b 31,15 4 boda
8. Luka Krulčić 6.b 31,10 3 boda
9. Ivan Bazina 6.b 30,50 2 boda
10. Elian Jerman 6.b 30,00 1 bod

 

M 7. i 8. razred
1. Mateo Prelac 7.b 46,00 10 bodova
2. Rok Božić 8.a 43,00 9 bodova
3. Tin Majcan 8.b 36,80 8 bodova
4. Leo Fabijančić 8.a 36,60 7 bodova
5. Elvis Marinac 8.b 36,30 6 bodova
6. Luka Flego 8.a 32,50 5 bodova
7. Marko Dobša 7.a 32,20 4 boda
8. Amel Ibrahimović 7.b 30,75 3 boda
9. Jan Klarić 7.a 30,00 2 boda
10. Matija Jakac 7.a 29,90 1 bod

 

Poredak: 

M 5. i 6. razred
1. Leonardo Ošo 5.b 84 boda
2. Noell Paladin 6.b 64 boda
3. Sven Marmilić 5.b 47 bodova
4. Stefan Jakac 6.b 47 bodova
5. Tibor Totman 6.a 46 bodova
6. Ervin Muminović 6.a 44 boda
7. Jure Černeha 6.a 43 boda
8. Karlo Zlatić 6.a 42 boda
9. Elian Jerman 6.b 38 bodova
10. Elian Kodelja 5.b 37 bodova
11. Ivan Bazina 6.b 32 boda
12. Petar Tomišić 6.b 22 boda
13. Luka Krulčić 6.b 13 bodova
14. Goran 5.a 10 bodova
15. Dado Šestan 6.a 10 bodova
16. Antonio Radić 6.a 10 bodova
17. Marko Fabijančić 5.a 7 bodova
18. Alex Mrvoš 5.b 7 bodova
19. Renato Majer 5.a 6 bodova
20. Karlo Belušić 5.a 6 bodova
21. Ernest Nežić 5.b 5 bodova
22. Mikele Moferdin 5.b 4 boda

 

M 7. i 8. razred
1. Elvis Marinac 8.b 89 bodova
2. Tin Majcan 8.b 77 bodova
3. Rok Božić 8.a 70 bodova
4. Leo Fabijančić 8.a 66 bodova
5. Mateo Prelac 7.b 50 bodova
6. Petar Žigante 7.a 30 bodova
7. Dominik Vivoda 7.b 23 boda
8. Adnan Halilović 8.b 21 bod
9. Loren Rupena 7.a 20 bodova
10. Luka Petković 7.b 18 bodova
11. Marin Krušvar VRH 15 bodova
12. Dorian Matković VRH 15 bodova
13. Amel Ibrahimović 7.b 13 bodova
14. Luka Flego 8.a 12 bodova
15. Tom Has 7.b 10 bodova
16. Deni Zubin 7.a 10 bodova
17. Jakov Ivančić 8.b 10 bodova
18. Kristijan Šćulac VRH 8 bodova
19. David Komarić 8.a 7 bodova
20. Mate Lončar 8.b 7 bodova
21. Nino Belac 7.a 6 bodova
22. Armin Krivičić 7.a 5 bodova
23. Marko Dobša 7.a 4 boda
24. Jan Klarić 7.a 2 boda
25. Matija Jakac 7.a 1 bod

 

ČESTITAMO SVIMA! smiley

Sljedeća disciplina je OLIMPIJSKI KVIZ! Javi se učitelju iz informatike na dogovor i pripremaj se! SRETNO! wink

Biserka Juretić TZK

Objavila: Kristina Šupak

 

 

 

Dragi naši sportaši,

Završili smo još jednu školsku godinu i zasluženo otišli na ljetne praznike. wink Ove školske godine mnogi učenici uključivali su se u razne discipline i postizali jako dobre rezultate. Ispod možete vidjeti POPIS SUDIONIKA NATJECANJA U 7 DISCIPLINA U IZBORU ZA 'SPORTAŠICU I SPORTAŠA' ŠKOLE U 2012./2013. 

 

Redni broj Discipline Broj sudionika
1.

SPRINT 5. i 6. 30 metara

                7. i 8. 60 metara   M i Ž

83
2. TRČANJE 5. - 8.  400 metara  M i Ž 70
3. ŠTAFETA 5. - 8. 4x400 metara   M i Ž 82
4. PLES 5. - 8. 49 parova 98
5. PLIVANJE 5. - 8.    M i Ž 34
6.

GIMNASTIKA- TRAKA   Ž           

BACANJE LOPTICE U DALJ 5. - 8.   M

99

63

7. OLIMPIJSKI KVIZ 5. - 8.    M i Ž 72
  UKUPNO SUDIONIKA :  601

 

Svojim odličnim rezultatima i uspjehom prvih 15 dječaka i prvih 15 djevojčica ostvarili su pravo na 'sportski izlet' koji će se održati 18.6.2013. godine na području Istre. Evo i popisa onih koji su ostvarili to pravo! smiley

 

1. Elvis Marinac 8.b 102 boda SPORTAŠ ŠKOLE
2. Leonardo Ošo 5.b 84 boda
3. Rok Božić 8.a 83 boda
4. Noell Paladin 6.b 79 bodova
5. Tin Majcan 8.b 77 bodova
6. Leo Fabijančić 8.a 76 bodova
7. Tibor Totman 6.a 62 boda
8. Ervin Muminović 6.a 62 boda
9. Stefan Jakac 6.a 61 bod
10. Karlo Zlatić 6.a 61 bod
11. Jure Černeha 6.a 56 bodova
12. Mateo Prelac 7.b 50 bodova
13. Sven Marmilić 5.b 47 bodova
14. Petar Žigante 7.a 43 boda
15. Dominik Vivoda 7.b 40 bodova

 

1. Iva Katarinčić 6.b 95 bodova SPORTAŠICA ŠKOLE
2. Nikol Šestan 8.b 89 bodova
3. Emili Vivoda 7.a 75 bodova
4. Antonela Buterin 8.b 64 boda
5. Anamarija Guzijan 6.a 63 boda
6. Dina Bartolić 5.b 62 boda
7. Borna Greblo 6.b 57 bodova
8. Stela Cerovac 8.a 54 boda
9. Katrin Mraković 6.a 50 bodova
10. Lea Nežić 6.b 49 bodova
11. Ivana Flego 5.b 46 bodova
12. Samanta Draščić 7.b 43 boda
13. Korina Zugan 7.b 41 bod
14. Elma Muratagić 7.b 41 bod
15. Martina Černeka VRH 41 bod

 

SVIMA VELIKE ČESTITKE NA OVOM USPJEHU! wink

Osim gore navedenih učenika,na 'sportski izlet' ide još i učenica 7.a razreda,Kristina Šupak,koja ne pripada listi,ali je svojim objavljivanjem na stranici ŠSD-a i uspješnim vođenjem programa Sportskog Društva ostvarila pravo na ovaj izlet kao nagradu za rad kroz cijelu 2012./2013. školsku godinu. 

Svim učenicima koji su se uključivali u razne discipline i ostvarivali dobro zapažene rezultate još jednom čestitamo i želimo jako lijep provod na 'sportskom izletu' 18.lipnja 2013. godine. 

Ostalim učenicima želimo zanimljive ljetne praznike te puno odmora i zabave i nadamo se da će se i sljedeće godine naći puno dobrih sportaša u našem Školskom Sportskom Društvu! wink 

 

Biserka Juretić TZK

Objavila: Kristina Šupak

 

 

Dana 18.lipnja 2013. ukupno 30 učenika iz OŠ 'Vazmoslav Gržalja' bilo je na izletu i posjetilo područje Labina i Rabca. Svojim odličnim postignućima u školskoj godini 2012./2013. ostvarili su pravo na izlet i odlično se zabavili. smiley Iako je bilo puno znoja,muke i truda,učenici su ostvarili jako dobre rezultate i pri tome se i još odlično proveli. Ipak,najvažnije je da su proveli taj jedan dan na sportski način. Evo i nekoliko zanimljivih sportskih slika sa izleta! wink

Prvi zadatak učenicima je bila gradska orijentacija. 

                      

 

                                   

 

Nakon orijentacije,učenici su trčali kros kroz labinsku šumu. 

                              

                                                             

 

Odlično su se zabavili na plaži u Rabcu i imali priliku upoznati prvaka u triatlonu! laugh

                 

                                             

 

Nakon dugog dana,isplatilo se ići na pizzu. wink

          

                               

 

Jedan od sudionika ovog izleta,učenik 6. razreda,Ervin Muminović,imao je rođendan pa smo ga na lijep način i proslavili. laugh

                   

                                 

 

Svim učenicima čestitke na ostvarivanju prava na izlet! Nadamo se da vam je bilo lijepo! smiley

 

 

 

 




preskoči na navigaciju