KREATIVNA RADIONICA - "PO-RUČKICE"
MALI KIPARI

Radionicu 'Mali kipari' učinili su zabavnom i maštovitom budući veliki kipari, čija će djela,

jednoga dana, krasiti svjetske muzeje suvremene umjetnosti.

Mentorica Slađana Katarinčić želi im puno DAS mase i kreativnosti u njihovom radu.  smiley

RADIONICA "IGRAJMO SE KAZALIŠTA"

Radionica pod nazivom "Igrajmo se kazališta" bila je organizirana u dvije grupe. Prvoga dana su mlađi učenici 1. i 2. razreda izrađivali lutkice na kuhačama, na čarapama i marionete raznih životinja od kartona i papira. Drugog su dana stariji učenici 3. i 4. razreda izradili ginjole i također lutke na kuhačama. Koristili smo mnogo različitih materijala: tkanine raznih uzoraka, trakice, dugmad, vunu, ljepilo, karton, papire, špagu, spužvene loptice za glavu ginjola... Učenicima smo pokazali razne vrste lutaka kojima su se mogli i poigrati u malom kazalištu. Radovi su bili uspješni i svi su vrlo zadovoljni!.

RADIONICA "IZRADA LUTKICA"
OSLIKVANJE ŠKOLSKOG ZIDA