Novosti u "Filmskom petku"

MOJ FILMSKI PETAK - 25. siječnja 2013.

Za početak provedbe projekta "Moj filmski petak" učenici članovi Vijeća učenika na sjednici održanoj 21. siječnja 2013.g. jednoglasno su odabrali animirani film

"Vrlo zapetljana priča"

Prva projekcija je namijenjena učenicima nižih razreda matične škole, a ovisno o interesu, mogu se priključiti i učenici viših razreda. Prije dolaska na projekciju potrebno je nabaviti besplatnu ulaznicu koja osigurava mjesto.

Više o filmu:

Film je snimljen 2010. godine. Traje sat i 40 minuta.

Vrsta filma: animirani, komedija, obiteljski, glazbeni, romansa, dječji.

Režija: Nathan Greno i Byron Howard

Scenarij: Dan Fogelman, prema bajci braće Grimm

Zemlja: SAD

Prekrasna princeza Zlatokosa cijeli je svoj život provela u dvorcu. Međutim, nakon što se zaljubi u razbojnika koji prolazi pokraj njezinog dvorca, zaputit će se u pravu životnu pustolovinu te prvi put otići u vanjski svijet - kako bi ga pronašla!

Ovaj animirani hit snimljen je po uzoru na najveće filmove Walta Disneya kao što su 'Snjeguljica i sedam patuljaka' i 'Pepeljuga'.

objavio: Zdravka Teklić   datum: 25. 1. 2013.