preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
ŠKOLSKA NATJECANJA 2018.

 

U četvrtak, 18. siječnja 2018.  održano je školsko natjecanje iz informatike.

Povjerenstvo: Jadranka Bartolić Muzica, Martina Brojan i Sabina Brojan Marušić

Kategorija natjecanja: Algoritmi (Programski jezik Pyton) 5. razred

Rezultati natjecanja su sljedeći:

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.  Aron Vivoda 186/200 MŠ Buzet Mateja Činko
2. Rene Bijelić Hodžić 40/200 MŠ Buzet Mateja Činko

Kategorija natjecanja: Osnove informatike 8. razred

RANG IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1. Teo Stoković 12/34 MŠ Buzet Mateja Činko

 

U srijedu, 24. siječnja 2018.  održano je školsko natjecanje iz engleskog jezika.

Povjerenstvo: Jadranka Bartolić Muzica, Nataša Medica i Marija Milevoj

Kategorija natjecanja: 8. razred

Rezultati natjecanja su sljedeći:

RANG

IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA

1.

 Katerina Mijatović 43/60 MŠ Buzet Slađana Katarinčić

2.

Sara Černeha 42/60 MŠ Buzet Slađana Katarinčić

3.

Karla Jermaniš 39/60 MŠ Buzet Slađana Katarinčić

4.

Nikolina Tadić 38/60 MŠ Buzet Slađana Katarinčić

5.

Lukas Višić 36/60 MŠ Buzet Slađana Katarinčić

6.

Jana Blažević 34/60 MŠ Buzet Slađana Katarinčić

7.

Stiven Bartolić 31/60 MŠ Buzet Slađana Katarinčić

8.

Job Peteh Ivaniš 28/60 MŠ Buzet Slađana Katarinčić

 

 

U četvrtak, 25. siječnja 2018.  održano je školsko natjecanje iz matematike.

Povjerenstvo: Jadranka Bartolić Muzica, Ljiljana Kajin, Gordana Božić, Martina Brojan, Leana Dobša, Sanja Krulčić i Jasna Mik

Rezultati natjecanja su sljedeći:

Kategorija natjecanja: 4. razred

RANG

IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA

1.

Leon Grbac 33/50 MŠ Buzet Željka Marinković

2.

Antonio Radović 21/50 PŠ Roč Karmen Kevereski Niković

3.

Roko Dekanić 18/50 MŠ Buzet Milica Kodelja

4.

Ana Klarić 14/50 MŠ Buzet Željka Marinković

5.

Art Noa Greblo 11/50 PŠ Roč Karmen Kevereski Niković

6.

Keira Krančić Golojka 7/50 MŠ Buzet Željka Marinković

7.

Keira Jermaniš 6/50 MŠ Buzet Milica Kodelja

8.

Noa Koraca 4/50 MŠ Buzet Milica Kodelja

9.

Tomas Laković Agapito 3/50 MŠ Buzet Milica Kodelja

10.

Leon Radetić 1/50 MŠ Buzet Milica Kodelja

 

Kategorija natjecanja: 5. razred

RANG

IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA

1.

Leo Vivoda 29/50 MŠ Buzet Martina Brojan

2.

Aron Vivoda 25/50 MŠ Buzet Martina Brojan

3

Emily Radović 21/50 MŠ Buzet Martina Brojan

4.

Tamara Krušvar 19/50 MŠ Buzet Martina Brojan

5.

Paula Marušić 15/50 MŠ Buzet Martina Brojan

6.

Arian Jerman 15/50 MŠ Buzet Martina Brojan

7.

Agata Paro 10/50 MŠ Buzet Martina Brojan

8.

Lorna Klarić 8/50 MŠ Buzet Martina Brojan

 

Kategorija natjecanja: 6. razred

RANG

IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA

1.

Andrea Grižančić 19/50 MŠ Buzet Gordana Božić

2.

Karla Gržinić 9/50 MŠ Buzet Gordana Božić

 

Kategorija natjecanja: 7. razred

RANG

IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA

1.

Erika Vivoda 20/50 MŠ Buzet Martina Brojan

2.

Ivan Črnac 16/50 MŠ Buzet Martina Brojan

3.

Matea Nežić 13/50 MŠ Buzet Martina Brojan

 

Kategorija natjecanja: 8. razred

RANG

IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA

1.

Lara Fabris 31/50 PŠ  Roč Leana Dobša

 

:

U četvrtak, 25. siječnja 2018.  održano je školsko natjecanje iz geografije.

Povjerenstvo: Jadranka Bartolić Muzica, Ljiljana Kajin i Andrea Deklić

Rezultati natjecanja su sljedeći:

Kategorija natjecanja: 7. razred

RANG

IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA

1.

Ivan Črnac 56/70 MŠ Buzet Tina Knapić

2.

Eric Flego 52/70 MŠ Buzet

3.

Ivo Flego 49/70 MŠ Buzet

 

Kategorija natjecanja: 8. razred

RANG

IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.

Lorenzo Radović

45/70 PŠ Roč Tina Knapić

 

U četvrtak, 1. veljače 2018.  održano je školsko natjecanje iz tehničke kulture.

Povjerenstvo: Jadranka Bartolić Muzica, Mateja Činko i Gabriela Isakagić

Rezultati natjecanja su sljedeći:

Kategorija natjecanja:5. razred

RANG

IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1.

Arian Jerman

94/100 MŠ Buzet Nedžad Isakagić

 

U ponedjeljak, 5. veljače 2018.  održano je školsko natjecanje iz hrvatskog jezika.

Povjerenstvo: Jadranka Bartolić Muzica, Lorena Prodan i Stanka Stanišić

Kategorija natjecanja: 8. razred

Rezultati natjecanja su sljedeći:

RANG

IME I PREZIME UČENIKA BROJ BODOVA ŠKOLA IME I PREZIME MENTORA
1- Sara Černeha 54/80 MŠ Buzet Nataša Vivoda
1. Karla Jermaniš 54/80 MŠ Buzet
3. Lukas Višić 52/80 MŠ Buzet
4. Jana Blažević 49/80 MŠ Buzet
5. Nikolina Tadić 28/80 MŠ Buzet



preskoči na navigaciju