ŠTO IMA NOVO?

Naša gošća Željka Horvat-Vukelja

Dana, 5. ožujka 2014.  u našoj školi je gostovala Željka Horvat-Vukelja , spisateljica, učiteljica, suaotorica u pisanju udžbenika i urednica poučno- zabavnog časopisa za djecu Modra lasta .

U školskoj knjižnici održana su dva susreta za učenike nižih razreda.

Prije nekoliko dana Željka Horvat-Vukelja i ja bile smo u Buzetu. Djeca su Željki darovala predivnu kanticu od papira koju su sama napravila. Piramida s odrezanim vrhom, kljunićem, ručkicom i nekoliko cvjetića od smotuljaka. Meni je to naprosto preslatko.
Prije nekoliko dana Željka Horvat-Vukelja i ja bile smo u Buzetu. Djeca su Željki darovala predivnu kanticuza od papira koju su sama napravila. Piramida s odrezanim vrhom, kljunićem, ručkicom i nekoliko cvjetića od smotuljaka. Meni je to naprosto preslatko.  :)

Kantica je rad učenika kreativne radionice koju vodi učiteljica Snježana Lovrinić.

objavio: Mirjana Krbavčić   datum: 5. 3. 2014.