VIJESTI

OBAVIJEST O POSTUPKU POVRATKA UDŽBENIKA KORIŠTENIH U ŠKOLSKOJ 2017.-2018. GODINI

Grad Buzet u suradnji sa Osnovnom školom „Vazmoslav Gržalja“ Buzet organizira povrat korištenih udžbenika u školskoj 2017./18. godini.

Povrat udžbenika predviđen je 13.6.2018. (srijeda) - za sve razrede od 14:00 do 16:00 sati .

Povrat udžbenika odvijat će se u prostorijama Osnovne škole „Vazmoslav Gržalja“ Buzet  u Područnoj školi  Vrh.

Napomene: Ukoliko učenik do sada nije sudjelovao u postupku razmjene, a od sljedeće se školske 2018./19. godine želi priključiti razmjeni i preuzeti udžbenike, može to učiniti uz uvjet donošenja udžbenika koje je učenik koristio u školskoj 2017./18. godini.

-obzirom da od sljedeće školske godine (temeljem Odluke o donošenju kurikuluma za nastavni predmet informatike za osnovne škole i gimnazije u Republici Hrvatskoj, Narodne novine br. 22/18) informatika postaje obavezan predmet u 5. i 6. razredu, udžbenici i radne bilježnice za informatiku će biti novi za 5 i 6. razred, ali i za ostale razrede (7. i 8. razred) u kojima informatika ostaje izborni predmet. Grad Buzet će osigurati nabavu udžbenika informatike za 5. i 6. razrede koji će se učenicima dodjeljivati prilikom preuzimanja udžbenika za novu školsku 2018./19. godinu u mjesecu kolovozu.

Ukoliko imate dodatnih pitanja ili nedoumica slobodno nam se možete obratiti putem e-maila: helena.sculac-jerman@buzet.hr ili na broj telefona 662 – 726 (Helena Šćulac Jerman).

objavio: Martina Brojan   datum: 8. 6. 2018.