TERENSKA NASTAVA 2017./2018.

Na temelju Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN, 81/2015) ovdje objavljujemo javni poziv za ponude.
Datum objave Rok dostave Vrsta ponude
6. listopada 2017. 20.listopada 2017. 4. razredi - Zagreb

1. Prije potpisivanja ugovora za ponudu odabrani davatelj usluga dužan je dostaviti ili dati školi na uvid:

a) Dokaz o registraciji (preslika izvatka iz sudskog ili obrtnog registra) iz kojeg je razvidno da je davatelj usluga registriran za obavljanje djelatnosti turističke agencije.

b) Presliku rješenja nadležnog ureda državne uprave o ispunjavanju propisanih uvjeta za pružanje usluga turističke agencije – organiziranje paket-aranžmana, sklapanje ugovora i provedba ugovora o paket-aranžmanu, organizaciji izleta, sklapanje i provedba ugovora o izletu.

2. Mjesec dana prije realizacije ugovora odabrani davatelj usluga dužan je dostaviti ili dati školi na uvid:

a) dokaz o osiguranju jamčevine (za višednevnu ekskurziju ili višednevnu terensku nastavu).

b) dokaz o osiguranju od odgovornosti za štetu koju turistička agencija prouzroči neispunjenjem, djelomičnim ispunjenjem ili neurednim ispunjenjem obveza iz paket-aranžmana (preslika polica).

Napomena:

1) Pristigle ponude trebaju sadržavati i u cijenu uključivati:

a) prijevoz sudionika isključivo prijevoznim sredstvima koji udovoljavaju propisima

b) osiguranje odgovornosti i jamčevine

2) Ponude trebaju biti :

a) u skladu s propisima vezanim uz turističku djelatnost ili sukladno posebnim propisima

b) razrađene po traženim točkama i s iskazanom ukupnom cijenom po učeniku.

3) U obzir će se uzimati ponude zaprimljene u poštanskome uredu ili osobno dostavljene na školsku ustanovu do navedenoga roka.

4) Školska ustanova ne smije mijenjati sadržaj obrasca poziva, već samo popunjavati prazne rubrike .

Potencijalni davatelj usluga može dostaviti i prijedlog drugih pogodnosti ili sadržaja koje može ponuditi vezano uz objavljeni poziv, ako je to školska ustanova označila pod brojem 10. točke e) obrasca.

TERENSKA NASTAVA 2016./2017.

Datum objave Rok dostave Vrsta ponude
9. veljače 2017. 19. veljače 2017. 7. razredi Pula
9. veljače 2017. 19. veljače 2017. 7. razredi Smiljan-Rizvan City
   10. ožujka 2017.    24. ožujka 2017.  4. razred Zagreb,Trakoscan, Veliki Tabor

23. ožujka 2017.

30. ožujka 2017. 3. razredi Pula Brijuni

OBAVIJEST O IZABRANIM PONUDITELJIMA ZA JAVNI POZIV BR 4

OBAVIJEST O IZABRANIM PONUDITELJIMA ZA JAVNI POZIV BR 3

Napomena:

1) Pristigle ponude trebaju sadržavati i u cijenu uključivati:

b) osiguranje odgovornosti i jamčevine

2) Ponude trebaju biti :

b) razrađene po traženim točkama i s iskazanom ukupnom cijenom po učeniku.

TERENSKA NASTAVA 2015./2016.
« Listopad 2017 »