Školsko sportsko društvo O.Š. „Vazmoslav Gržalja „ Buzet 2011./2012.

1. Osnovni moto i rad baziran je na organiziranju natjecanja za izbor sportaša i sportašice škole tijekom školske godine.

2. Prvenstvo škole u ODBOJCI. U natjecanje su se uključile sve razredne zajednice od 5. do 8. razreda u muškoj i ženskoj konkurenciji. Pozivu su se odazvali i učenici 6. i 7. razreda PŠ Vrh. Odigrano je 14 utakmica sa ukupno 180 učesnika.

3. Prvenstvo škole u NOGOMETU za dječake . Uključeno je 8 razreda od 5. do 8 razreda. Odigrano je 10 utakmica sa 56 učesnika.

4. Buzet je bio domaćin i Županijskim natjecanjima u RUKOMETU za M i Z. Obje ekipe osvojile su 1. mjesto i plasman na Međužupanijsko natjecanje.
Dječaci su u tom natjecanju bili II. u Ogulinu., a djevojčice III. u Umagu.

5. III. mjesto osvojili su i nogometaši na Županijskom natjecanju u Bujama.

6. Obilježili smo i akciju na temu „HIGIJENA U ULOZI ZDRAVLJ“ kojom smo željeli potaći na razmišljanje učenike od 1. do 8. razreda o važnosti ove teme u životu svakoga.
Razrednici su zamoljeni da na satovima SRO pročitaju i raspravljaju o toj temi, prema ponuđenom pisanom materijalu.

7. Tijekom mjeseca svibnja velikom dobrovoljnom akcijom čišćenja šume, i pripremom kross staze četrdesetak učenika provelo je radno i aktivno u svoje slobodno vrijeme, dokazujući svima nama da se možemo pokrenuti i dobrom voljom činiti dobro i uživati u druženju.

8. Završnom VII. disciplinom u izboru za sportaša i sportašicu škole, 30 učenika sa najvećim brojem bodova, / 15 Ž i 15 M / ostvaruje pravo na jednodnevni besplatni izlet.

Ove godine planiranje izlet na Crveni otok kraj Rovinja 20.6.2012.
Učenici podijeljeni u tri skupine polO natjecati se u TRIATLONU, koji će obuhvatit vožnju kajakom, biciklom i trčanje.
Svaka grupa ima svoju boju majice što ih čini atraktivnijim i prepoznatljivim, a na kraju slijedi podjela zlatnih, srebrnih i brončanih medalja.
Popodnevni program upotpuniti će sportski animatori / odbojka na pijesku, mali nogomet, streličarstvo ili nešto drugo iz njihove ponude /.
U večernjim satima povratak na kopno i zaslužena večera.

Buzet, lipanj, 2012.
Biserka Juretić TZK