Novosti o upisima

Obavijest za roditelje budućih prvašića

PLANIRANE AKTIVNOSTI VEZANE ZA UPIS DJECE U

1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ 2022./2023. GODINI

Upisni postupak predviđa sljedeće aktivnosti:

1. SISTEMATSKE PREGLEDE DJECE – dr. Loreta Načinović Magaš, liječnica školske medicine
  1. ISPITIVANJE SPREMNOSTI DJECE ZA ŠKOLU -  Meri Višić, psiholog; Zdravka Teklić, pedagog – provodit će se u prostorima matične škole u Buzetu tijekom mjeseca travnja (u suradnji s DV Grdelin u Buzetu)
  1. RAD S RODITELJIMA – psiholog i pedagog
  • Prijave djece - budućih prvašića (poveznica)
  • Roditeljski sastanak na temu  „Neposredne pripreme za školu“  (svibanj/lipanj) - vrijeme i način održavanja bit će određeno naknadno, ovisno o epidemiološkim uvjetima
  • Individualni razgovori stručnih suradnika s roditeljima budućih prvašića (nakon roditeljskog sastanka) -  točni termini će biti dogovoreni naknadno
  1. POVJERENSTVO za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta prije upisa u osnovnu školu čine:
  • Školski liječnik, pedagog, psiholog, logoped, učitelji (razredne i predmetne nastave)
  1. UPISI U OSNOVNU ŠKOLU – lipanj, 2022. - obavijest o upisima bit će objavljena naknadno putem školske mrežne i facebook stranice.

objavio: Zdravka Teklić   datum: 1. 2. 2022.