Izložba „Upoznajmo prošlost, zavirimo u sadašnjost“

Povodom Dana škole priređena je izložba učeničkih radova, publikacija nastalih tijekom godina i Spomenica škola. Stoga je odabrana tema cijeloga Dana škole „Upoznajmo prošlost, zavirimo u sadašnjost“.

Prošetajte našom školom, razgledajte bogatu izložbu, prolistajte stare školske novine, godišnjake. Možda negdje pronađete svoju pjesmu, svoj likovni rad ili fotografiju svoga razreda. Vjerujemo da ćete biti zadovoljni što ćete dio svoga slobodnoga vremena provesti kod nas.

Izložba je otvorena od srijede, 3. travnja do petka, 5. travnja 2024. godine od 9 do 12 sati.

Dobro nam došli!

U prizemlju školske zgrade u matičnoj školi u Buzetu predstavljeni su kreativni, šareni i veseli radovi učenika razredne nastave i produženoga boravka.

Na prvome katu su radovi učenika područnih škola Lanišća, Roča i Vrha, radovi učenika posebnog razrednog odjela, zbirka publikacija nastalih tijekom godina, od školskih listova Vrutka do Čerišnje, ali i ostalih knjižica pojedinih razrednih odjela, knjižica nastalih u projektima, godišnjaci osmaša itd.

U vodoravnoj liniji, baš poput rijeke predstavljen je ovogodišnji projekt zavičajne nastave „Ljepote doline rijeke Mirne“. Jedan kutak bogat je radovima učenika predmetne nastave kao što je matematički kantunić, oslikane platnene vrećice, plakati na engleskome jeziku, modeli molekula, keramičke posude, stripovi i nagrađeni proizvod na međunarodnom 5. Milenijskom natjecanju – glagoljski sapunčić.

U prostoru blagovaonice postavljena je izložba posvećena prošlosti naše škole. Dio izložbe čine radovi nastali u školskom projektu Škole ud enbot, a jedan dio izložbe su najstarije školske publikacije.

objavio: Kristina Pavletić Prodan   datum: 29. 3. 2024.