Najčitateljski kutić

Završen je natječaj za Najčitateljskiji kutić NMK!

S obzirom da su svi prijavljeni čitateljski kutići bili kvalitetno osmišljeni i izrađeni, pred našim je timom bio težak zadatak u izboru za Najčitateljskiji kutić NMK.

Donesena je odluka da u izboru za Najčitateljskiji kutić nagradimo učenike OŠ „Vazmoslav Gržalja“ Buzet koji su maštovito i bogato uredili svoj čitateljski prostor. Pobjednici natječaja za nagradu će dobiti komplet knjiga iz našeg nakladničkog programa za djecu i mlade.

U natječaju za Najčitateljskiji kutić sudjelovalo je 11 razreda iz osnovnih škola s područja cijele Hrvatske koji su uložili mnogo truda i mašte da osmisle kutak u svom razredu ili školi u kojem će provoditi svoje slobodno vrijeme, čitajući knjige i međusobno se družeći.

Odluku o najboljem čitateljskom kutiću donio je naš NMK tim koji je redovito pratio nastanak i razvoj vaših čitateljskih kutića zahvaljujući izvještajima i fotografijama koje ste nam slali.