Građanski odgoj i obrazovanje

Prirucnik-Ucenik-gra anin.pdf

DOGAĐANJA

Terenska nastava u Zagrebu

Učenici izvannastavne aktivnosti Građanski odgoj i obrazovanje su u petak, 12. travnja 2024. bili na terenskoj nastavi u Zagrebu. Posjetili su Ured pravobraniteljice za djecu u Maloj kući ljudskih prava, Edukacijski centar Hrvatskog Crvenog križa te zabavni park Amazingu.

U Maloj kući ljudskih prava imali su radionicu o dječjim pravima i razgovarali su sa pravobraniteljicom za djecu Helencom Pirnat Dragičević.

Zatim su se u Edukacijskom centru Hrvatskog Crvenog križa upoznali sa poviješću i djelatnošću ove humanitarne organizacije, načili su što treba biti u ruksaku u slučaju elementarnih nepogoda, a na kraju su imali radionicu Kako reći NE.

Na kraju terenske nastave došlo je vrijeme i za zabavu. Ručali su i zabavili se u zabavnom parku Amazinga.

objavio: Kristina Pavletić Prodan   datum: 17. 4. 2024.