2. 12.    - kratka pisana provjera (RL, 3. cjelina)

9. 12.    - kratka pisana provjera (RL, 4. cjelina)

Evo nas na stranicama povijesti. Ovdje ćete pronaći najvažnije informacije vezane za nastavu povijesti u našoj školi. Na ovim stranicama možete putovati kroz vrijeme, poput vremeplova.

prapovijest                                                                   stari vijek

JUTARNJE INFORMACIJE ZA RODITELJE: srijedom od 8.10 do 8.45

Terenska nastava "Aleja glagoljaša"

Kao i svake godine i ove su školske godine učenici 6. razreda MŠ Buzet, PŠ Vrh i PŠ Roč posjetili Roč, Aleju glagoljašan i Hum , središta hrvatske glagoljaške pismenosti i kulture.

U Roču su posjetili glagoljašku tiskaru u kojoj im je predavanje održala gospođa Mirjana Pavletić.

Zatim su obišli crkvice sv. Roka i sv. Antuna opata.

Uslijedio je obilazak spomen obilježja kroz Aleju glagoljaša, od Stupa Čakavskog sabora do Vrata Huma.

Dolaskom u najmanji grad na svijetu, Hum zapjevali su i zaplesali na malom trgu.

Vjerujemo da će taj prekrasan dan dugo pamtiti.

objavio: Kristina Pavletić Prodan   datum: 26. 10. 2017.

Ispis statistike od 8. 9. 2014.