2. 12.    - kratka pisana provjera (RL, 3. cjelina)

9. 12.    - kratka pisana provjera (RL, 4. cjelina)

Evo nas na stranicama povijesti. Ovdje ćete pronaći najvažnije informacije vezane za nastavu povijesti u našoj školi. Na ovim stranicama možete putovati kroz vrijeme, poput vremeplova.

prapovijest                                                                   stari vijek

JUTARNJE INFORMACIJE ZA RODITELJE: srijedom od 8.10 do 8.45

Spaljena sela u Drugom svjetskom ratu

U srijedu, 25. 4. 2018. godine u organizaciji Udruge antifašista Grada Buzeta u vijećnici Narodnog doma održano je predavanje o spaljenim selima u Istri tijekom Drugog svjetskog rata.

Predavanju su prisustvovali učenici 8. a razreda u pratnji učiteljice povijesti.

Predavači profesori Igor Šaponja i Igor Jovanović održali su zanimljivo jednosatno predavanje potkrijepljeno raznim povijesnim izvorima, pisanim, materijalnim, slikovnim te brojnim svjedočanstvima preživjelih.

objavio: Kristina Pavletić Prodan   datum: 26. 4. 2018.

Ispis statistike od 8. 9. 2014.