2. 12.    - kratka pisana provjera (RL, 3. cjelina)

9. 12.    - kratka pisana provjera (RL, 4. cjelina)

Evo nas na stranicama povijesti. Ovdje ćete pronaći najvažnije informacije vezane za nastavu povijesti u našoj školi. Na ovim stranicama možete putovati kroz vrijeme, poput vremeplova.

prapovijest                                                                   stari vijek

JUTARNJE INFORMACIJE ZA RODITELJE: srijedom od 8.10 do 8.45

Susret osmaša sa logorašem iz Auschwitza

U petak, 4. svibnja 2018. godine učenici osmih razreda MŠ i svih PŠ susreli su se sa logorašem iz nacističkog logora Auschwitz u Poljskoj. To je g. Oleg Mandić iz Voloskog kod Opatije.

U prvom dijelu susreta učenici su pogledali film o logoru Auschwitz, te o g. Mandiću u vrijeme rata, ali i godinama nakon rata, a zatim je slijedio razgovor.

Kako bi se sjećali ove generacije osmaša, učenice Lana Klarić i Emina Markežić poklonile su gostima, g. Olegu Mandiću i predsjedniku Udruge antifašista Grada Buzeta g. Edu Jermanu, svoje likovne radove.

objavio: Kristina Pavletić Prodan   datum: 6. 5. 2018.

Ispis statistike od 8. 9. 2014.