2. 12.    - kratka pisana provjera (RL, 3. cjelina)

9. 12.    - kratka pisana provjera (RL, 4. cjelina)

Evo nas na stranicama povijesti. Ovdje ćete pronaći najvažnije informacije vezane za nastavu povijesti u našoj školi. Na ovim stranicama možete putovati kroz vrijeme, poput vremeplova.

prapovijest                                                                   stari vijek

JUTARNJE INFORMACIJE ZA RODITELJE: četvrtkom od 8.30 do 9.00 sati
putem maila: kristina.pavletic-prodan@skole.hr
putem telefona: 091 666 4132

MALO KREATIVNOSTI NA SATU POVIJESTI

Da se povijest može učiti na više načina pokazali su petaši na redovnom satu izrađujući od glinamola keramičke posude.

Nakon što smo obradili starije i mlađe kameno doba za sat ponavljanja odabrali smo kreativno modeliranje glinamola.

Po uzoru na neolitsku keramiku nastajale su i naše posude vrlo bogato ukrašavane pomoću čačkalice. Zamisliki smo da nam posude mogu poslužiti, ne za hranu kao pračovjeku, već za držanje kemijskih olovaka, bombončića,...

objavio: Kristina Pavletić Prodan   datum: 2. 10. 2013.

Ispis statistike od 8. 9. 2014.