NAŠI OSMAŠI

Obilježavamo 10. listopada

SVJETSKI DAN MENTALNOG ZDRAVLJA

MIRO RUŠNJAK

Miro Rušnjak, učitelj kojega mnoge generacije pamte po dobroti i požrtvovnosti.

Knjiga izrađena u sklopu projekta "Škole od enbot", a izradila ju je učiteljica Snježana Lovrinić.

Knjigu možete prolistati tako da kliknete na sličicu ispod.

Dobitnica nagrade Ministarstva znanosti i obrazovanja

SNJEŽANA LOVRINIĆ, učiteljica talijanskog jezika naše škole, ovogodišnja je dobitnica nagrade Ministarstva znanosti i obrazovanja, a svojim je djelovanjem usmjerena na promociju lokalne baštine i tradicije.

Ponosni smo što u OŠ „Vazmoslav Gržalja“ radi i djeluje, Snježana Lovrinić, učiteljica talijanskog jezika.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja nagradilo je povodom Dana učitelja, 5. listopada 2021., 511 najuspješnijih djelatnika u području obrazovanja u prošloj školskoj godini, a među njima je i naša učiteljica Snježana Lovrinić.
Uz izvođenje nastave u MŠ Buzet, između ostaloga, Snježana Lovrinić je voditeljica Kreativne radionice i koordinatorica projekta Institucionalizacije zavičajne nastave Istarske županije u buzetskoj osnovnoj školi

Uključila se u projekt i-nastave Ministarstva odgoja i obrazovanja , a izrađuje video lekcije za potrebe resornog ministarstva za nastavu na daljinu. Sudjeluje kao predavačica stručnih skupova za učitelje talijanskog jezika i autorica je šezdesetak javno dostupnih digitalnih igara čime daje izniman doprinos u kreiranju materijala za odvijanje nastave na daljinu u ovim aktualnim vremenima.
Uz redovite školske obaveze, učiteljica Snježana Lovrinić, vrlo aktivno sudjeluje na brojnim manifestacijama buzetskog područja i uključuje se u značajne lokalne aktivnosti kulturnog, edukativnog, humanitarnog karaktera, a sve u cilju promocije lokalne baštine i tradicije. Iz široke lepeze djelovanja učiteljice Snježane Lovrinić, izdvojit ćemo lutkarski igrokaz s pjevanjem „Volimo se po starinski“ te digitalnu knjigu o pokojnom učitelju Miri Rušnjaku.
S velikim uspjehom prezentira učeničke radove na brojnim festivalima zavičajnosti. Zahvaljujemo učiteljici Snježani Lovrinić na promociji Buzeštine i velikom naporu da se tradicija i baština očuvaju, a stare vještine prenose na buduće naraštaje. Svoje veliko umijeće vrlo vješto prenosi djeci, budi kreativnost mladih naraštaja, kao i želju za očuvanjem tradicije, stvaranjem, kreiranjem na brojnim područjima ljudske djelatnosti poput likovno-kreativnim, jezično-zavičajnim i glazbeno-scenskim.

U sklopu izvannastavne aktivnosti Medioteka, pod vodstvom učiteljice Lorene Prodan, Učenici su intervjuirali učiteljicu Snježanu. Cijeli intervju pročitajte OVDJE

Hvala Vam, draga učiteljice Snježana!

objavio: Administrator   datum: 16. 10. 2021.

« Travanj 2024 »

ZA RODITELJE

Planirani termini za informacije s roditeljima

VOZNI RED AUTOBUSA 2022/23

školska godina 2023./2024.

KLIKNI NA SLIKU

Popisi udžbenika 2020./2021.

POPISI UDŽBENIKA I DODATNOG MATERIJALA ZA ŠKOLSKU GODINU 2023./2024.

RASPORED ZVONA - BUZET

Ispis statistike od 8. 9. 2014.