NAŠI OSMAŠI

Obilježavamo 10. listopada

SVJETSKI DAN MENTALNOG ZDRAVLJA

MIRO RUŠNJAK

Miro Rušnjak, učitelj kojega mnoge generacije pamte po dobroti i požrtvovnosti.

Knjiga izrađena u sklopu projekta "Škole od enbot", a izradila ju je učiteljica Snježana Lovrinić.

Knjigu možete prolistati tako da kliknete na sličicu ispod.

EUROPSKI DAN JEZIKA

OBILJEŽAVANJE EUROPSKOG DANA JEZIKA I

SUSRET SA ŠKOLOM SCUOLA MEDIA “LIONELLO STOCK” IZ TRSTA

Europski dan jezika se svake godine obilježava 26. rujna kako bi se poticalo učenje većeg broja jezika i povećala višejezičnost i razumijevanje različitih kultura.

Ove godine naša je škola organizirala susret sa školom Scuola media “Lionello Stock” iz Trsta pa je obilježavanje pomaknuto na 4. listopada. Susret je nastavak višegodišnje suradnje i njime promičemo našu kulturnu i povijesnu baštinu te potičemo nova prijateljstva.

Grupa učenika 7. razreda dopisuje se tijekom godine na engleskom jeziku, a dvaput godišnje organizira se susret škola. U svibnju je to susret u Trstu povodom Dana Europe, a u rujnu je to susret u Buzetu povodom Europskog dana jezika.

Na ovogodišnjem susretu u Buzetu sudjelovali su svi učenici 7. razreda matične škole i područnih škola i za njih je organiziran poseban tematski dan. Za goste iz Trsta priređen je kraći program dobrodošlice, a zatim se za svih odvijala nastava u 4 radionice: likovnoj, glazbenoj, engleskog jezika i glagoljice. Nakon rada u radionicama organiziran je sportski suret, a zatim su učenici iz Trsta zajedno sa svojim dopisnim prijateljima iz Buzeta posjetili stari grad Buzet. Nakon toga gosti iz Trsta su obišli Roč, Hum i Aleju glagoljaša.

Ovakvim susretima razvijamo kod učenika prihvaćanje različitosti i poštivanje drugih ljudi, te njegujemo nova prijateljstva različitih naroda, a učitelji razmjenjuju iskustva u radu.

PROGRAM DOBRODOŠLICE

RAD  U  RADIONICAMA

LIKOVNA RADIONICA

ENGLESKI JEZIK - Buzet i Buzeština

GLAZBENA  RADIONICA

GLAGOLJICA

SPORTSKI  SUSRET

POSJET  STAROM   GRADU

objavio: Nataša Medica   datum: 7. 10. 2011.

« Svibanj 2024 »

ZA RODITELJE

Planirani termini za informacije s roditeljima

VOZNI RED AUTOBUSA 2022/23

školska godina 2023./2024.

KLIKNI NA SLIKU

Popisi udžbenika 2020./2021.

POPISI UDŽBENIKA I DODATNOG MATERIJALA ZA ŠKOLSKU GODINU 2023./2024.

RASPORED ZVONA - BUZET

Ispis statistike od 8. 9. 2014.