NAŠI OSMAŠI

Obilježavamo 10. listopada

SVJETSKI DAN MENTALNOG ZDRAVLJA

MIRO RUŠNJAK

Miro Rušnjak, učitelj kojega mnoge generacije pamte po dobroti i požrtvovnosti.

Knjiga izrađena u sklopu projekta "Škole od enbot", a izradila ju je učiteljica Snježana Lovrinić.

Knjigu možete prolistati tako da kliknete na sličicu ispod.

Svečana podjela svjedodžbi osmašima

Svečana podjela svjedodžbi učenicima 8.a i 8.b r. upriličena je u petak 29. lipnja 2012. s  početkom u 19 sati u školskom holu OŠ „Vazmoslav Gržalja“ Buzet.

Bogati program osmislili su, vodili i realizirali sami učenici 8.a i 8.b r. s razrednicama Gabrielom Isakagić i Kristinom Pavletić Prodan.

Među uzvanicima je bilo mnogo roditelja, učitelja, poneki djed i baka koji su svojim prisustvom uveličali ovaj svečani čin i važan događaj za osmaše. Osam godina truda, rada i reda, rezultiralo je  – „svjedodžbom u rukama“.

Prigodnim govorom, ravnateljica Mirjana Blažević se i ovaj put obratila generaciji osmaša koji okreću „novu stranicu života“, prisjećajući se početaka, tj. njihovog prvog susreta sa školom i s nostalgijom se osvrnula na sve lijepe zajedničke trenutke vezane uz njihovo školovanje.

Razrednice Gabriela Isakagić i Kristina Pavletić Prodan svojim su osmašima uručile svjedodžbe i zahvalile se roditeljima na suradnji. Pohvaljeni su učenici koji su postigli odličan uspjeh i uzorno vladanje na kraju školske godine, a nagrađeni su učenici koji su tijekom cjelokupnog osnovnoškolskog obrazovanja ostvarili odličan uspjeh i uzorno vladanje.

„Od kolijevke pa do groba, najljepše je đačko doba“ – rečenica je kojom su se osmaši obratili svim uzvanicima. Prigodnim pismom rastali su se od prijatelja, djetinjstva, naše škole i okrenuli novu stranicu života, ali ostavili neizbrisiv trag u našoj školi.

Svečanost je završila zakuskom u školskom holu za sve osmaše i uzvanike, a kao poanta na kraju, u svima nama je titrala misao ( često puta ponavljana tijekom večeri): „Dragi osmaši, sretno na upisima…sretno i dalje u životu….!“

/Lorena Prodan, prof./

objavio: Zdravka Teklić   datum: 30. 6. 2012.

« Svibanj 2024 »

ZA RODITELJE

Planirani termini za informacije s roditeljima

VOZNI RED AUTOBUSA 2022/23

školska godina 2023./2024.

KLIKNI NA SLIKU

Popisi udžbenika 2020./2021.

POPISI UDŽBENIKA I DODATNOG MATERIJALA ZA ŠKOLSKU GODINU 2023./2024.

RASPORED ZVONA - BUZET

Ispis statistike od 8. 9. 2014.