NAŠI OSMAŠI

Obilježavamo 10. listopada

SVJETSKI DAN MENTALNOG ZDRAVLJA

MIRO RUŠNJAK

Miro Rušnjak, učitelj kojega mnoge generacije pamte po dobroti i požrtvovnosti.

Knjiga izrađena u sklopu projekta "Škole od enbot", a izradila ju je učiteljica Snježana Lovrinić.

Knjigu možete prolistati tako da kliknete na sličicu ispod.

ZAVRŠETAK NASTAVNE GODINE 2011./2012.

U dvorištu matične škole u Buzetu je u petak, 15. lipnja 2012. godine, održana mala proslava kojom je zaokružen kraj još jedne nastavne godine. Završna priredba je ujedno prigoda da se pohvale i nagrade učenici koji su u protekloj godini sudjelovali na raznim natjecanjima i ostvarili zapažene rezultate.

Program su tijekom godine pripremali učenici i učenice članovi pojedinih skupina izvannastavnih aktivnosti. Tako su se tu našli mali glumci, pjevači i glazbenici koji su pripremljenim točkama razveselili gledatelje.

Voditeljsku ulogu su odlično odradili Mihaela Božić i Jan Grbac, učenici 3.a razreda. Bio je to njihov prvi voditeljski nastup na školskim priredbama, a s obzirom na dojam koji su ostavili, vjerujemo da će ih biti još.

Proslava je započela nastupom Malog zbora pod vodstvom učiteljice Nevenke Marmilić i uz stručnu pomoć učitelja glazbene kulture Manuela Černeke. Zatim je scenska skupina učiteljice Jasne Mik odigrala zanimljivu predstavu pod nazivom Cirkusgrad. Nakon što su mali glumci nasmijali i zabavili publiku, nastupila je školska klapa koju vodi učitelj Manuel Černeka. Dramska družina viših razreda nastupila je scenskim prikazom pod nazivom Studio 54 imitirajući poznatu televizijsku emisiju Studio 45.

Poslije veselog dijela programa uslijedilo je nagrađivanje uspješnih učenika. Kao što su rekli voditelji, najbolja od najboljih je svakako učenica osmog razreda iz Područne škole Roč KATARINA ZORNADA koja je osvojila prva mjesta na županijskim natjecanjima iz matematike, fizike i kemije te se tako plasirala na državna natjecanja iz tih predmeta. Uz to, sudjelovala je i na županijskom natjecanju iz engleskog jezika na kojem je ostvarila 9. mjesto.

Osim Katarine, uspješna je bila i Naii Noami Mabel Greblo koja je na županijskom natjecanju iz engleskog jezika osvojila 1. mjesto. Za ove iznimne uspjehe obje učenice su primile nagrade.

Na ovoj priredbi uručene su i nagrade učenicima naše škole koji su sudjelovali na Međunarodnom matematičkom natjecanju „Klokan bez granica“ te ostvarili zapažene rezultate. To su:

1. U kategoriji „Leptirići“ najbolji su bili Dominik Krušvar (3.b), Jan Grbac (3.a) i Erik Greblo (3.a).
  2. U kategoriji „Ekolijer“ najbolji su bili Borna Greblo (5.b) i Anamarija Guzijan (5.a).
  3. U kategoriji „Benjamin“ najbolji su bili Ivana Grbac i Ela Mandalenić (obje 7.a).

Posebno su nagrađeni učenice i učenici članovi ženske i muške rukometne ekipe koji su osvojli prvo mjesto na županijskom natjecanju održanom u sportskoj dvorani u Buzetu.

Tijekom protekle školske godine u sklopu ŠSD „Fontana“ organizirano je natjecanje u sedam sportskih disciplina za sportaša naše škole. Najboljim sportašima škole proglašeni su Emili Vivoda iz 6.a razreda te Elvis Marinac iz 7.b razreda.

Članovi Debatnog kluba naše škole pohvaljeni su za rezultate postignute na osnvonoškolskim turnirima u debati. Tako je Anamarija Guzijan (5.a) pohvaljena za osvojeno prvo mjesto na turniru održanom u Matuljima, a Karlo Nežić (8.a) za dva prva mjesta u pojedinačnom poretku na turnirima u Matuljima i u Rijeci.

Nadalje, pohvaljena je ideja i realizacija mladih novinarki (Anamarije Guzijan, Katrin Mraković i Tie Krančić) za učenički list „Buzzzetalica“.

Na kraju programa je već tradicionalno zasvirao školski bend sa svojim uvježbanim repertoarom. Zajedno sa školskom klapom počeli su s pjesmom „Za nju“, a potom je uslijedio  već poznati blok rock pjesama u njihovom specifičnom aranžmanu.

Poseban pozdrav upućen je osmašima kojima je ovo bio posljednji dan u osnovnoj školi uz želje za uspješan početak u novim školskim sredinama.

objavio: Zdravka Teklić   datum: 15. 6. 2012.

« Svibanj 2024 »

ZA RODITELJE

Planirani termini za informacije s roditeljima

VOZNI RED AUTOBUSA 2022/23

školska godina 2023./2024.

KLIKNI NA SLIKU

Popisi udžbenika 2020./2021.

POPISI UDŽBENIKA I DODATNOG MATERIJALA ZA ŠKOLSKU GODINU 2023./2024.

RASPORED ZVONA - BUZET

Ispis statistike od 8. 9. 2014.